https://vimeo.com/192447115
https://vimeo.com/202626402
https://vimeo.com/191537014
https://vimeo.com/203579354

NABÍDKA

uq piktogram V02-01

Hudební produkce na společenských akcích

VIP a firemní akce

Svatba

Konference a kongres

Večírek a oslava

Večeře a raut

Módní přehlídka

Máte dotaz? Kontaktujte nás prosím na čísle +420 777 235 622

nebo nám napište.

Koncertní varianty

Unique Quartet

Barbora Mochowa & Unique Quartet

Barbora Mochowa & Unique Quartet

Objednejte si koncert jedinečné české zpěvačky Barbory Mochowé.  Její hudba osloví především milovníky lyrického, něžně naléhavého popu, ale i příznivce filmové a klasické hudby. A to vše za doprovodu smyčcového Unique Quartet.

 

Objednat

Koncert na přání

Nahrávání

Reklama

Videoklip

Máte dotaz? Kontaktujte nás prosím na čísle +420 777 235 622

nebo nám napište.

REFERENCE

uq piktogram V02-01
ewa-farna-2-foto-magic-records

EWA FARNA

ZPĚVAČKA

"S klukama mám jen dobrou zkušenost, vždy k projektu přistupovali profesionálně a zodpovědně. Mohli jsme se na ně s kapelou vždy spolehnout a to i při rychloakcích, téměř bez zkoušení, kde se projeví jejich profesionalita, zkušenosti a um, ovládat výborně své nástroje. Točila jsem s nimi desku, vystupovali jsme spolu na mém výročním koncertu 10 let na scéně a když bude další příležitost, určitě zavolám zrovna jim."

images

VÁCLAV NOID BÁRTA

ZPĚVÁK A SKLADATEL

"S Unique Quartet hraju už třetí turné, točil jsem s nima CD Jedinej krok. Je to užasný kvarteto, s kterým budu do budoucna spolupracovat, protože jsou velice flexibilní, zahrajou cokoliv od klasiky až po metal a navíc jsou to všichni velký sympaťáci!"  

VHA71f657_PR3_mail

BARBORA POLÁKOVÁ

HEREČKA A ZPĚVAČKA

"Cítím z kluků pokoru, profesionalitu a nadšení, což je taková magická kombinace. Máme za sebou pár zkoušek a dva koncerty a vždy to byl zážitek! Určitě spolu ještě něco vymyslíme! A navíc jim to teda dost sluší. :)"

images

RADŮZA

ZPĚVAČKA A SKLADATELKA

"Moje unikátní spolupráce s jedním z členů Unique Quartet začala již před dvaceti lety, kdy jsem s Vladanem Malinjakem pracovala na hudbě k představení v divadle Archa. Pak jsme se na dlouhý čas jeden druhému ztratili z očí, a proto jsem byla nadšená, když jsme se znovu setkali při natáčení mého CD Gaia nad písničkou Tenkrát v ráji. Nejraději ale vzpomínám na natáčení vánočního alba Studna v poušti, kam už jsem si přizvala kompletní Unique Quartet. Nahrávání pro mě z osobních důvodů bylo velmi komplikované a kluci mě, krom samozřejmé vysoké profesionální úrovně, podpořil i přátelskou atmosférou, nebývalou ochotou a trpělivostí. Moc si přeju, abychom se ještě někdy sešli a já si mohla jejich hru i osobní vřelost užít."

stažený soubor

JAN SMIGMATOR

ZPĚVÁK

Když jsem v roce 2017 připravoval nahrávání vánočního alba a potřeboval smyčcový orchestr, můj dvorní klavírista a aranžér Vladimír Strnad mi doporučil Šimona Marka a Unique Quartet. Vzhledem k tomu, že jsem chtěl ale skutečnou “BIO” nahrávku a nechtěl smyčce uměle zdvojovat, ztrojovat, nebo dokonce zestonásobovat, Unique Quartet se bez problémů rozrostl na 11ti členný Unique Orchestra a mé vánoční album zní i díky nim naprosto úžasně. Když jsme pak v roce následujícím chystali společné album s londýnským swingovým zpěvákem a filantropem Mitchem Winehousem (otec Amy Winehouse) věnované hudbě George Gershwina, Unique Orchestra byl opět jasnou volbou. O výsledcích se ostatně můžete přesvědčit sami. 

3023307-img-marketa-prochazkova-v11

MARKÉTA PROCHÁZKOVÁ

ZPĚVAČKA

"Myslím, že kluci si právem vybrali název "unique" - protože pro mě naprosto vystihuje jejich čtyřku - oni jsou opravdu jedineční, ojedinělý, unikátní. Hodně štěstí a opět se budu těšit!"

stazeny-soubor-3
uppcr-logo
praha-logo
stažený soubor
stazeny-soubor
mccann-prague
economia_logo1
Prague-City-Tourism_logo_CMYK_pozitiv
stazeny-soubor-1
stazeny-soubor
11275-240

O NÁS

uq piktogram V02-01

Smyčcové kvarteto Unique Quartet tvoří čtyři profesionální hudebníci, kteří spolupracují s předními osobnostmi české a slovenské hudební scény - jakými jsou - Ewa Farna, Karel Gott, Dara Rolins, Aneta Langerová, Václav Noid Bárta, Dasha, Jan Smigmator, kapela Lucie, Barbora Poláková, Lenny, Marta Jandová, Ondřej Brzobohatý Gregor, Monika Absolonová, Bára Basiková, Hana Zagorová, Jitka Zelenková, Lenka Dusilová, Barbora Mochowa, Lucia Šoralová, Iva Bittová, Markéta Procházková, Tomáš Savka a další.

 

Spojení těchto čtyř individualit, které mají za sebou nesčetně koncertů jak z klasické, jazzové, tak i z populární, rockové, či filmové hudby, nabízí špičkový a jedinečný zážitek. Díky účinkování s hvězdami české či slovenské hudební scény a showbyznysu získali prvotřídní zkušenosti, obzvlášť na poli populární a rockové hudby. Zároveň jsou také členy předních českých orchestrů jako je Český rozhlas nebo FOK.

 

Repertoár Unique Quartet se skládá z několika žánrů – od klasické hudby, přes jazzovou, filmovou, populární hudbu až k hudbě rockové.

 

Fotogalerie

REPERTOÁR

uq piktogram V02-01

KONTAKT

uq piktogram V02-01

Šimon Marek

+420 777 235 622

 

booking@uniquequartet.com 

 

Napište nám zprávu